Haima Ostrava z.s.
Klinika dětského lékařství FN Ostrava

Fakultní nemocnice Ostrava

Aktuality

XI. ročník Dolnoslezských onkologických her ve Wrocławi

Děti z Moravskoslezského kraje, které ukončily onkologickou léčbu, se druhý červnový víkend aktivně účastnily Dolnoslezských onkologických her v polské Wrocławi.V jedenáctém ročníku opět soupeřily týmy mladých sportovců po transplantaci kostní dřeně a onkologické léčbě z Polska a Česka.


Den dětí v nemocnici

Zábavné odpoledne plné smíchu.. :)


Cyklotour Na kole dětem 2018

Zahájení 9. ročník Cyklotour Na kole dětem 2018 proběhlo 30. května před Novou radnicí v centru Ostravy. Haima Ostrava, prostřednictvím svých příznivců měla před startem možnost poděkovat týmu Josefa Zimovčáka za pravidelnou finanční podporu ozdravných a sportovních pobytů, pořádaných pro děti po onkologické léčbě.


Noc snů v ZOO

Pozvánka na Noc snů Ostravské ZOO. Akce se koná 7. června od 19:00.


Beskydské Eldorádo

Pozvánka na letošní tábor s Haimou.


Poděkování studentům Gymnázia Český Těšín

Velké poděkování patří všem studentům Gymnázium Český Těšín, za finanční podporu Oddělení dětské hematoonkologie FN v Ostravě. Vaše charitativní akce " Blešák " již druhým rokem pomáhá nemocným dětem. Děkujeme za milé setkání s Vámi, alespoň trochu jste měli možnost nahlédnout do nemocničního prostředí a jsme rádi, že se Vám tady líbilo. Všem Vám přejeme úspěšné ukončení tohoto školního roku a krásné prázdniny!


Den s Porshem

Pozvánka na Den s Porshem v Ostravě. :)


Prázdniny v Řecku

Pozvánka občanského sdružení Sluneční paprsek na letní prázdniny u moře pro pacienty po hematologické či onkologické léčbě.


Na kole dětem

Pozvánka na cyklistický víkend po šlechtických sídlech v podhůří Orlických hor.


Den dětské onkologie 2018

Pestrý program, skvělá parta lidí, všudypřítomná dobrá nálada a chuť podpořit dobrou věc, to vše a ještě mnohem více nám přinesl Den dětské onkologie 2018.


Království železnic

Haima v království železnic


Den onkologických dětí VIII.

ÚŽASNÝ, SKVĚLÝ, POHODOVÝ a hlavně PLNÝ DĚTSKÉHO SMÍCHU A RADOSTI... tak přesně takový byl včerejší DEN ONKOLOGICKÝCH DĚTÍ VIII., který se konal v hotelu Park Inn v Ostravě.


Den onkologických dětí v Ostravě

Pozvánka na Den onkologických dětí v Ostravě.


Den dětské onkologie 2018

Pozvánka na Den dětské onkologie v Praze.


PF 2018

Naši vážení a milí příznivci, děkujeme Vám za podporu v roce 2017 a přejeme JEN TO NEJLEPŠÍ v nadcházejícím roce.


Poděkování za vánoční sbírku hraček

Poděkování paní Michaele Richter - Veselé Vánoce pro děti léčené na Klinice dětského lékařství FN v Ostravě a paní Martině Loskotové ze Sáry dětem, které zorganizovaly sbírku krásných hraček a potěšily děti léčené na Klinice dětského lékařství ve FN Ostrava.


Vánoce ve FNO s Vlaďkou Erbovou

Před Vánoci navštívila Kliniku dětského lékařství Fakultní nemocnice Ostrava Vlaďka Erbová. Její spolek Vlaďka DĚTEM, o.s. podporuje naší kliniku již několik let. V letošním roce přijela pozdravit děti, potěšila krásnými dárky a darovala nové lůžkoviny, polštáře a deky, které jsou praktickým dárkem pro naše malé pacienty. Za její podporu děkujeme!


Herní koutek

Nový herní koutek ve vestibulu dětské kliniky se bude realizovat již koncem ledna 2018. A to hlavně díky akci Tančím srdcem!


Čertovské dílničky

Punčem a vánočkou provoněné mikulášské odpoledne pro všechny hospitalizované děti ve Fakultní nemocnice Ostrava.


Taneční akce na podporu Kliniky dětského lékařství FN Ostrava

Přispějte minimální částkou 200 Kč na číslo účtu 115-5647280237/0100 a přijďte si spolu s námi užít nedělní odpoledne do Velkého světa techniky. Zatančíte si s tanečním lektorem Vláďou Štalmachem a užijete si koncert skupiny Ptakustik.


Výlet dětí po onkologické léčbě na koncert Radost dětem

V sobotu 25.11. se ostravská tlupa dětí, rodičů a sestřiček vydala podpořit účast na každoroční setkání dětských pacientů a jejich blízkých na předvánoční akci Radost dětem ve Forum Karlín.


Čertovské dílničky

Pozvánka na Čertovské dílničky pořádané 6.12.2017 ve 14:00 ve vestibulu Kliniky dětského lékařství FNO.


Innogy běh pro Dětskou hematoonkologii

Zaměstnanci Innogy běželi pro Dětskou hematoonkologii. Charitativní běh se uskutečnil v sobotu 14. října v Ostravě, konkrétně v Komenského sadech.


Den v práci zadarmo - Startronic Group

Haima Ostrava děkuje všem dobrovolníkům, kteří se rozhodli věnovat jednodenní mzdu za svou práci a podpořit tak děti léčené na Oddělení dětské hematoonkologie a závažně nemocné děti léčené na Klinice dětského lékařství.


Radost dětem 2017

Pozvánka na akci Radost dětem, která se bude konat 25.11. 2017 v Praze.


Poděkování Ewals Cargo Care

Rádi bychom poděkovali našemu partnerovi a zároveň pravidelnému sponzorovi, dopravní a logistické společností EWALS CARGO CARE, kteří svým sponzorským darem podpořili činnost spolku. Společně dokážeme víc, děkujeme.


Koncert "Poděkování Vám"

20.června 2017 v kině K3 Bohumín proběhl Koncert ‚Poděkování Vám‘ pořádaný občanským sdružením PRO-FIT 12 z.s. Koncert byl věnován dětem Oddělení dětské hematoonkologie FN Ostrava a všem, kteří se podíleli na prodeji a zakoupení žlutých kvítků Měsíčku lékařského a vyjádřili tak podporu lidem s onkologickým onemocněním.


Hlášení z letošního tábora s Haimou Ostrava

Letošní ročník Haima táboru na Horní Bečvě v hotelu DUO proběhl s názvem ‚Hrátky se zvířátky‘, a to v prvním prázdninovém týdnu. Jak jsme se měli, se mlžete dočíst dále. :)


Hlášení z X. Dolnoslezských onkologických her ve Wroclavi

2. - 4. června 2017 proběhl ve Wroclavi X. ročník Dolnoslezských onkologických her pro děti a mládež. Zde najdete hodnocení akce a zároveň odkaz na fotografie a olympiády.


Den dětí ve FNO 2017

Fotogalerie z proběhlého dne dětí ve Fakultní nemocnici v Ostravě.


Vysočina Fest 2017

Pozvánka na Vysočina Fest 2017.


Noc snů 2017

Pozvánka na Noc snů v ZOO Ostrava.


Zvědavé léto, aneb poznáváme říši zvířat - tábor 2017

Pozvánka na letošní tábor s Haimou v době od 2.7.2017 - 7.7.2017.


Jiný svět uprostřed nemocnice

Představení nové herny na Oddělení dětské hematoonkologie ve FN Ostrava.


Den s Porsche

Pozvánka na Den s Porsche v Ostravě - 24.5.2017.


Poděkování

Děkovný dopis od naší bývalé pacientky Simony.


X. ročních Dolnoslezských onkologických her pro děti a mládež

S velkou radostí Vás zveme na X. ročník Dolnoslezských onkologických her pro děti a mládež, které se již tradičně konají v polské Wroclawi, a to 2. - 4.6.2017. Her se účastní děti po transplantaci kostní dřeně nebo onkologické léčbě z Polska, České republiky a Slovenska.


Den onkologických dětí 2017

V pondělí 13. února se uskutečnil 7. ročník akce Den onkologických dětí s Hitrádiem Orion, který je pořádán u příležitosti Mezinárodního dne dětské onkologie.


Slavnostní předání šeku z projektu Antistresového diáře Kiwanis

Slavnostní předání šeku z projektu Antistresového diáře Kiwanis, který realizovala prezidentka Kiwanis klubu Ostrava Eva Pastušková a moderátorka a herečka Dobrého rána České televize, Veronika Poláčková.


Den onkologických dětí 2017 - pozvánka

Pozvánka na na další ročník Dne onkologických dětí.


Den dětské onkologie v Praze

Pozvánka na Den onkologických dětí, který se koná 18.2.2017 v Praze.


Poděkování Ewals Cargo Care

Poděkování za finanční a materiální podporu firmy Ewals Cargo Care.


Ozdravný pobyt DUHOVÝ TÝDEN

Duhový víkend na horách 2016 - ozdravný rodinný víkendový pobyt v Beskydech.


Den onkologických dětí 2016

Šestý ročník akce s názvem Den onkologických dětí se uskutečnil v pondělí 15.2.2016 v Hotelu Park Inn Ostrava.


Duhový víkend na horách 2016

Fotogalerie a hodnocení akce, Duhový týden na horách, rodiči zúčastněných dětí.


Tříkrálová nadílka a tvoření ve FNO

Po dlouhém putování, provázeném řadou nástrah jakou byly např. zamrzlé CD-RAMy způsobené nastalými mrazy, špatnou navigací a v neposlední řadě chřipkovou epidemií ... ;o), dorazili 18. ledna 2017 za dětmi do Fakultní nemocnice Kašpar, Melichar a Baltazar společně i se svými kolegy ze společnosti CertiCon a.s. a dobrovolníky ADRA.


Benátská noc - IV. Charitativní ples

Pozvánka na Benátskou noc, IV. Charitativní ples věnovaný pro podporu oddělení Dětské hematologie a hematoonkologie Fakultní nemocnici Ostrava.


Poděkování studentům Gymnázia Jana Božka z Českého Těšína

Poděkování studentům Gymnázia Jana Božka z Českého Těšína, kteří uspořádali charitativní akci, jejíž výtěžek věnovali občanskému sdružení Haima Ostrava.


Poděkování za rok 2016

Dovolte, abych Vám na konci roku 2016 poděkovala za celoroční finanční a materiální podporu našeho sdružení HAIMA Ostrava a dětí léčených na Klinice dětského lékařství ve Fakultní nemocnici v Ostravě.


Mikulášská nadílka pro malé i velké andílky ve FNO

Vestibul Kliniky dětského lékařství FNO byl 5. prosince plný dětí, které si sem přišly užít Mikulášskou nadílku pro malé i velké andílky. Na mikulášské nadílce se velkou měrou podílel FC Baník s partnery projektu.


Křest Antistresového diáře KIWANIS

Zveme všechny na křest, besedu, autogramiádu Antistresový diář Kiwanis.


Charitativní hokejová show 5.11.2016

Přijďte se bavit a fandit na další ročník Charitativní hokejové show.


Antistresový diář KIWANIS

KRÁSNÝ PROJEKT ANTISTRESOVÝ DIÁŘ KIWANIS Děkujeme klubu Kiwanis Ostrava a Veronice Poláčkové, kteří pro nás připravili antistresový diář. Smyslem diáře je pomoci nemocným dětem a svému majiteli přinést dobrou náladu.


Fata Morgána v Praze 2016

Výlet do Prahy na akci Fata Morgana, 1.10.2016.Noc snů - 15.09.2016 - ZOO OSTRAVA

Krásný den všem! Napodruhé nám to snad už vyjde. Rádi bychom Vás opět pozvali na návštěvu večerní zoologické zahrady v Ostravě při příležitosti každoroční speciální akce pro handicapované – NOCI SNŮ.


KIWANIS - Dražba panenek pro Dětskou hematoonkologii FN Ostrava - Poruba

V soutěži "Proměna 2016" proběhla dražba Kiwanis panenek malovaných oskarovým režisérem Jiřím Menzelem a skvělým hercem Viktorem Preissem. Tyto panenky byly vydraženy za 33 tisíc Kč a výtěžek této aukce je věnován právě na pomoc onkologicky nemocným dětem léčených na Klinice dětského lékařství FN v Ostravě.


VYSOČINA FEST - JIHLAVA - 9.ČERVENCE 2016

Ahoj vsichni, posilam pozvanku na dalsi akci projektu MUJ NOVY ZIVOT, tentokrat vas srdecne zveme na multizanrovy hudebni festivaly Vysocinafes


NOC SNŮ

Desátý ročník večera v ZOO Ostrava pro handicapované děti.


Dolnoslezské onkologické dny Wroclaw 2016

Dolnoslezské onkologické hry 3. - 5.6.2016 Wroclaw, Polsko S velkou radostí Vás zveme na již IX. ročník Dolnoslezských onkologických her pro děti a mládež, které se konají 3. - 5.6.2016 v polské Wrocławi a kam se sjíždějí týmy mladých sportovců z ČR i SR po transplantaci kostní dřeně a onkologické léčbě.


Exhibiční utkání HC Olymp pro dětskou hematoonkologii

Dobrý den všem, je mou milou povinností vás všechny pozvat na exhibiční utkání HC OLYMP pro dětskou hematoonkologii - Haima Ostrava. Termín akce 14.11.2015 RT Torax Aréna (Ostrava - Poruba, Zimní stadion Sareza)


VYSOČINA FEST 11.7.2015 JIHLAVA

Srdečně Vás všechny zdravím, s velikým potěšením si dovoluji pozvat všechny naše dětské pacienty a jejich rodiny na letošní ročník Vysočina Festu, kde bude celý den v sobotu 11. 7. věnován našim malým pacientům a projektu MŮJ NOVÝ ŽIVOT.


Ozdravný pobyt hotel duo 6.-10.7.2015 HOTEL DUO

ve dnech 6.-10.7.2015 se koná ozdravný pobyt - ČÁRY MÁRY FUK ....., více viz sekce ozdravné pobyty


Ozdravný pobyt v Chorvatsku- učíme se bruslit na in-linech

Ozdravný pobyt ve spolupráci s HC RT Torax se koná v Chorvatsku


Rainbow Run - 23. 5. 2015

Rainbow Run je pětikilometrový běh plný zábavy a radosti určený pro všechny lidi se srdcem na pravém místě, kteří milují život a umí si ho užívat plnými doušky. Nejde o vítězství, ale o zábavu a radost ze života, protože vítězem je každý, kdo s námi běží. Poběž s námi i ty a nech se zasypat od hlavy až k patě všemi barvami duhy.Jarní lyžování Kopřivná

Občanskému sdružení HAIMA Ostrava se podařilo zajistit prodloužený jarní víkend v krásném a zdravém prostředí Horského hotelu Kopřivná pro chronicky nemocné děti léčené na Klinice dětského lékařství.


Exhibiční utkání HC OLYMP

Exhibiční utkání HC OLYMP pro dětskou Hematoonkologii Termín akce: 1.11.2014 14:30 hod. bruslení pro děti z onkologie s hvězdami týmu HC Olymp, v 16:00 hod. Exhibiční utkání Místo konání: Ostrava Poruba Zimní stadion Sareza
Letní ozdravný pobyt Adrenalin cup 2014

Letní ozdravný pobyt se koná na Horní Bečvě v hotelu Duo


Ozdravný pobyt - Učíme se bruslit u moře

Ozdravný pobyt ve spolupráci s HC RT Torax se koná v Chorvatsku


Mezinárodní onkologické sportovní hry ve Wroclawi 2014

7. mezinárodní onkologické sportovní hry dětí a mládeže - Wroclaw 2014 se uskuteční ve dnech 6.- 8. června 2014.


Květnový výlet do Prahy 18.5.2014 , Leteňská pláň

Speciální celodenní program pro dětské pacienty a jejich rodiny, živá hudba, setkání se známými osobnostmi, překvapení pro malé i velké.Rodiny, které mají zájem se účastnit, hlaste se na email: ceskova.michaela@email.cz do 18.4. 2014


Den onkologických dětí s Hit rádiem Orion 2014

Již tradiční Den onkologických dětí s Hit rádiem Orion 2014 se koná 17.2.2014 od 16.00 - 19.00 hodin


Vlaďka Erbová dětem

15.12.2013 v 13.30 ,Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka navštíví FNO


Benefiční koncert 2013 - Fotoprezentace

Fotoreportáž z Benefičního koncertu v KlimkovicíchZOO Ostrava - Noc snů 2013

4.9.2013 Noční prohlídka ZOO Ostrava


Haima Ostrava na YouTube

Nově jsou videa z akcí nahrávána na YouTube. Začínáne Letním ozdravným pobytem. Odkazy jsou v sekci Ozdravné pobyty


Letní ozdravný pobyt 2013

Letní ozdravný pobyt se koná na Horní Bečvě v hotelu Duo


Pozvánka na schůzi občanského sdružení HAIMA Ostrava

Dovolujeme si Vás pozvat na schůzi občanského sdružení HAIMA Ostrava, která se uskuteční tentokrát v den odjezdu na letní ozdravný pobyt 28.7. 2013 v 9:20 hodin v budově Kliniky dětského lékařství, Fakultní nemocnice Ostrava-Poruba, 17. listopadu 1790 .


Mezinárodní onkologické sportovní hry ve Wroclawi 2013

6. mezinárodní onkologické sportovní hry dětí a mládeže - Wroclaw 2013 se uskuteční ve dnech 7.-9. června.


7. ročník humanitárního koncertu na podporu Nadace "Národ dětem"

7. ročník humanitárního koncertu na podporu Nadace "Národ dětem" konající se 11.května v Praze


Hokejové utkání pro dětskou onkologii

Charitativní finále okresního přeboru v ledním hokeji na podporu dětské onkologie, které se koná na zimním stadionu v Ostravě- Porubě


Den onkologických dětí s Hitrádiem Orion

3. ročník akce související s Mezinárodním dnem dětské onkologie, jehož cílem je zvýšení povědomí veřejnosti o situaci dětí, které bojují s rakovinou.


Benefiční koncert -video záznam

Záznam benefičního koncertu pro dětskou hemato-onkologii FNO


Bankovní spojení 88232761 / 0100 Komerční banka

Kontaktujte nás

Michaela Češková
ředitelka

17. listopadu 1790
708 52 Ostrava - Poruba

Tel. 604 145 911
ceskova.michaela@email.cz