Haima Ostrava, z.s.
Klinika dětského lékařství FN Ostrava

Fakultní nemocnice Ostrava
Chci přispět
Bankovní spojení
88232761 / 0100
Komerční banka

VÍCE INFORMACÍ

Coronavir a HAIMA

18.11.2020

Děkujeme vám všem, kteří neváháte a podporujete náš spolek i v této nelehké (koronavirové) době. Moc dobře si uvědomujeme, že situace nebyla a stále není pro nikoho lehká, a proto si o to více vážíme vaší pomoci.

Jak to u nás momentálně vypadá? Lékaři, sestřičky a všechen ostatní personál jede na plné obrátky aby dětem zajistil co nejlepší péči. Nemůžeme sice teď pořádat tvůrčí dílničky, ani tvořivé středy, nicméně  když je to alespoň trochu možné, sestřička Žirafa se na oddělení zastaví rodiče i děti pozdravit. Samozřejmě jsme pak v kontaktu hlavně telefonicky nebo emailem.

Toto náročné období rovněž využíváme na zakoupení různých zdravotních pomůcek a jiných potřeb a hraček, které ulehčí dětem hospitalizaci a udělají jim radost. Nadále také finančně podporujeme rodiny, které se v důsledku onemocnění dítěte dostaly do finanční tísně.

A i když s největší pravděpodobností letošní vánoční a mikulášská párty pro hospitalizované děti nebude, nenecháme je v tom a už teď pro ně připravujeme překvapení. Ale o tom až příště ;-)


Zpět

Bankovní spojení 88232761 / 0100 Komerční banka

Kontaktujte nás

Michaela Češková
ředitelka

17. listopadu 1790
708 52 Ostrava - Poruba

Tel. 604 145 911
info@haima-ostrava.cz