Haima Ostrava, z.s.
Klinika dětského lékařství FN Ostrava

Fakultní nemocnice Ostrava
Chci přispět
Bankovní spojení
88232761 / 0100
Komerční banka

VÍCE INFORMACÍ

Letní HAIMÁcká párty

21.7.2021

Léto, smích, milá společnost, báječná nálada, výborné jídlo, spousta atrakcí... to vše a ještě mnohem víc jsme si včera v dostatečné míře užili na LETNÍ HAIMÁCKÉ PÁRTY ve Skalka Family Park Ostrava. A že to stálo za to!

Rodiny, které si prošly/procházejí velmi náročným obdobím a tím je vážné onemocnění u dítěte si tyto chvíle radosti 100% zaslouží. A bylo krásné pozorovat, jak si to užívají plnými doušky. A společně s nimi se z těchto chvil radovaly i sestřičky z "hemačky". Umíte si představit to nadšení, když se konečně všichni potkají mimo nemocniční oddělení - třeba na zmrzce a kafíčku, v minizooo nebo na autodromu a společně pak drandí v "bouracích autíčkách"? Není těžké si domyslet, kdo to komu tentokrát nandal ;-).

Rodinám, které si náročným obdobím procházejí zrovna teď proto vzkazujeme - držte se a neztrácejte naději!!! My všichni na Vás myslíme, držíme Vám palce a pevně věříme, že se na podobné akci už brzy potkáme společně!

Takže sečteno a podtrženo - byla to parádní akce... a my DĚKUJEME VÁM VŠEM, kteří jste se zúčastnili.
A děkujeme také:
* panu primáři dětské hematologie a hematoonkologie FNO doc. MUDr. H. Mottlovi, CSc za účast a velkou podporu našeho spolku.
Skalka Family Park Ostrava za poskytnutí krásného zázemí, občerstvení a servisu... bylo to u Vás prima a určitě zase rádi přijdeme ;-).
* našim milým partnerům, kteří nás již dlouhodobě finančně i věcně podporují - Levandulová farma z jižní Moravy za dodání limonád pro naše dětičky a Ewals Cargo Care za finanční dar ve výši 20 000 Kč a dárečky v podobě bločků a bublifuků.
* slečně Š. Czyžové za krásné fotografie a Fakultní nemocnice Ostrava za zajištění pana kameramana - už se těšíme na reportáž :-).
A NA ZÁVĚR DĚKUJEME VÁM VŠEM, CO NÁM POSÍLÁTE FINANČNÍ DARY. BEZ VÁS BY SE TATO AKCE NEMOHLA VŮBEC USKUTEČNIT. DĚKUJEME!!!
*
*
Fotografie:
Podívejte se na další parádní fotografie z akce! Ke shlédnutí zde: https://www.zonerama.com/Stepii13/Album/7453727Zpět

Bankovní spojení 88232761 / 0100 Komerční banka

Kontaktujte nás

Michaela Češková
ředitelka

17. listopadu 1790
708 52 Ostrava - Poruba

Tel. 604 145 911
info@haima-ostrava.cz