Haima Ostrava, z.s.
Klinika dětského lékařství FN Ostrava

Fakultní nemocnice Ostrava
Chci přispět
Bankovní spojení
88232761 / 0100
Komerční banka

VÍCE INFORMACÍ

Den onkologických dětí XI.

11.5.2022

 

Obrovská radost, dojetí, smích, úleva (že je vše momentálně v pořádku) a úžasná atmosféra všude kolem. Tak přesně takový byl DEN ONKOLOGICKÝCH DĚTÍ XI.

To jsou přesně ty chvíle, které všem dodávají tolik potřebnou psychickou i fyzickou sílu. Chvíle, na které všechny rodiny během dlouhé a náročné léčby čekají. Chvíle, kdy se společně setkají mimo prostory nemocnice. V bezpečném a nádherném prostředí.

Letošní XI. ročník se nesmírně povedl. A my z celého srdce DĚKUJEME všem partnerům, kteří se připojili a připravili pro "naše" rodiny odpoledne plné zážitků, dobrého jídla, překvapení a radosti:

Děkujeme: Colours Production a Hitrádio ORION za zastřešení a zorganizování celé akce. Nesmírně si Vaší spolupráce vážíme.

Děkujeme: všem partnerům, za úžasné prostory, skvělé jídlo a pití, báječný program a dárky, které udělaly radost naprosto všem. Děkujeme: Akcičky s.r.o, Klauni na volné noze , Friendly Fyzio , MUXU , Dolní Vítkovice a Hornické muzeum Landek , Quality Hotel Ostrava City , HairGru , ZOO Ostrava , MINDOK , Pustevny , Rainbow Run & Rainbow Fest , Firemky s.r.o , Svět Techniky Ostrava Slezská univerzita v Opavě , Château Valtice - Vinné sklepy Valtice a.s. Beats For Love, a všem ostatním, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na tomto naplněném dni.

Bylo to nezapomenutelné a už teď se těšíme na příští rok! DĚKUJEME!

Všechny fotografie můžete najít zde:


Zpět

Bankovní spojení 88232761 / 0100 Komerční banka

Kontaktujte nás

Michaela Češková
ředitelka

17. listopadu 1790
708 52 Ostrava - Poruba

Tel. 604 145 911
info@haima-ostrava.cz