Haima Ostrava, z.s.
Klinika dětského lékařství FN Ostrava

Fakultní nemocnice Ostrava
Chci přispět
Bankovní spojení
88232761 / 0100
Komerční banka

VÍCE INFORMACÍ

Den onkologických dětí XII.

20.2.2023

Konečně!  Po všech těch měsících náročné léčby. Po všech těch chvílích, kdy se život rozdělí na 2 KOLEJE. Jedna kolej projíždí NEMOCNICÍ, kde leží nemocné dítě s maminkou a druhá vede DOMOVEM, kde zůstává tatínek, sourozenci a ostatní členové rodiny. KDO TO MÁ TĚŽŠÍ? Ten, kdo se musí naučit žít se všemi těmi hadičkami okolo? Nebo ten, kdo fyzicky sice zůstal v domácím prostředí, ale myšlenkami je v onom nemocničním pokoji?
A teď si představte radost všech, když se koleje KONEČNĚ SPOJÍ. Máte to? Cítíte tu EUFORIÍ a NADŠENÍ? Teď k tomu dodejte hrst NEJISTOTY a velké PŘÁNÍ, aby to tak už zůstalo. A jsme tam. Na naši velkolepé akci - na DNI ONKOLOGICKÝCH DĚTÍ. Letos již XII. ročník ❤️????.
Tato akce je oslavou života. Poděkování všem rodinám za to, čím si museli projít. A také místem, kde rodiny s dětmi po léčbě dodávají optimismus a naději rodinám, které se ještě léčí????.
Nic z toho by však nebylo možné bez úžasné podpory všech partnerů, lidí s obrovským srdcem na dlani.
Podobné příběhy vidíme napříč celou republikou. A proto jsme letos spojili síly a vznikla první osvětová kampaň. Zdravíme tímto ostatní centra:


Zpět

Bankovní spojení 88232761 / 0100 Komerční banka

Kontaktujte nás

Michaela Češková
ředitelka

17. listopadu 1790
708 52 Ostrava - Poruba

Tel. 604 145 911
info@haima-ostrava.cz