Haima Ostrava, z.s.
Klinika dětského lékařství FN Ostrava

Fakultní nemocnice Ostrava
Chci přispět
Bankovní spojení
88232761 / 0100
Komerční banka

VÍCE INFORMACÍ

Výtěžek Blešáku 86 909 Kč

23.12.2023

  • Děkujeme všem zůčastněným. Studentům, pedagogům, rodičům, přátelům školy. Prostě všem. Jste neskuteční a my si Vaší pomoci nesmírně ceníme!

Atmosféru Blešáku krásně vystihli studenti GMB - citujeme:

 

DVANÁCTÝ BLEŠÁK PŘEDČIL OČEKÁVÁNÍ
Tradiční akci Blešák, kterou každoročně pořádá Gymnázium Josefa Božka v Českém Těšíně, už mnozí z nás vnímají jako jakousi součást Vánoc.
Již po dvanácté se naši studenti rozhodli formou vánočního jarmarku podpořit ty, kteří to potřebují ze všeho nejvíc. Výtěžek darovali HAIMĚ, nejdéle fungující organizaci v ČR, která se zaměřuje na pomoc dětem s hematoonkologickým onemocněním.
Každý rok žáci školy chystají akci, na které se můžou dobře najíst dobrot vyrobených spolužáky, vypít si kávu nebo čaj, zakoupit maličkosti pro sebe či své blízké a zúčastnit se spousty soutěží a akcí.
Letos vše klaplo na jedničku s hvězdičkou, žáci napekli zákusky i slané dobroty, zajistili sponzorské dary, vařili kafe, horkou čokoládu a vánoční (samozřejmě nealkoholický) punč a po roce opět zorganizovali dopoledne plné pohody, smíchu a dobré nálady. Letošním hitem byl studenty dělaný kebab a wafle, čepovaná kofola a malinovka, ale i popcorn a pizza byly vítaným artiklem.
Výsledek našeho vánočního BLEŠÁKu je ohromující. Na nemocné děti se vybralo 86 909,-Kč.
Děkujeme všem, kteří přispěli. Udělali tak obrovskou radost nejen samotným dětem ve Fakultní nemocnici Ostrava, ale i dokázali, že pomáhat se dá vždy a za všech okolností.
Foto: Anna Antošová, 5.QA


Zpět

Bankovní spojení 88232761 / 0100 Komerční banka

Kontaktujte nás

Michaela Češková
ředitelka

17. listopadu 1790
708 52 Ostrava - Poruba

Tel. 604 145 911
info@haima-ostrava.cz