Haima Ostrava, z.s.
Klinika dětského lékařství FN Ostrava

Fakultní nemocnice Ostrava
Chci přispět
Bankovní spojení
88232761 / 0100
Komerční banka

VÍCE INFORMACÍ

Poděkování

31.3.2017

Vážený pane primáři,

dovolte, abych se Vám po letech představila, nebo spíše připomněla. Jmenuji se Simona. Letošním rokem je to neskutečných 15 let od doby, kdy se podařilo, Vám a vašim kolegům z Hematologické kliniky ve Fakulltní nemocnici v Ostravě u mě vyléčit akutní lymfoblastickou leukémii.
Dostala jsem druhou šanci na život a s pomocí mých rodičů, Vás a dalších lékařů jsem tuhle šanci využila. Chtěla bych Vám moc poděkovat za tu možnost vrátit se zpět do života, dělat normální věci, vidět spoustu krásných míst, sportovat (s Vaším povolením jsem mohla začít hrát fotbal - dokonce jsem hrála i v Baníku Ostrava), vystudovat. Nemoc mi nepřinesla jen špatné věci, nejdůležitější co mi přinesla je nepřetrhnutelné pouto mezi mnou a mými rodiči. Dále pak uspořádání si lidských hodnot a vyzrálost oproti ostatním v mém věku.
Dnes docházím co půl roku na kontroly k paní doktorce Plonkové na Hematoonkologii pro dospělé. Vše je v naprostém pořádku.

Asi si říkáte proč zrovna teď píšu tento e-mail, popravdě jsem Vám chtěla hlavně poděkovat za možnost  poznat muže, který mě dělá šťastnou, stará se o mě s láskou a vzal si mě za ženu. Největším zázrakem, ale pro nás byl okamžik, kdy jsme se po 3/4 ročním snažení o miminko dozvěděli, že se nám přece jen podaří založit rodinu a v srpnu se nám narodí vytoužené miminko. Občas jsem totiž myslela na to, že to třeba nepůjde protože člověk nikdy neví co nemoc mohla způsobit a co ne, ale zvládli jsme to.

Takže tohle byl ten důvod proč jsem se rozhodla Vám takhle písemně poděkovat za vše co jste pro mě Vy a vaši kolegové udělali. Avšak neuběhl do dnešního dne jediný den, kdy bych nebyla za svůj zdravý život vděčná. Zachránili jste můj život a já teď mám možnost dát život svému dítěti.

Je mi jasné, že jste se za tu dobu seznámil s mnoha dětmi a jejich rodiči, přesto Vám posílám pár fotek, jak dnes s rodiči vypadáme a s mým manželem.

S přáním pevného zdraví, štěstí a lásky
Simona


Zpět

Bankovní spojení 88232761 / 0100 Komerční banka

Kontaktujte nás

Michaela Češková
ředitelka

17. listopadu 1790
708 52 Ostrava - Poruba

Tel. 604 145 911
info@haima-ostrava.cz