Haima Ostrava, z.s.
Klinika dětského lékařství FN Ostrava

Fakultní nemocnice Ostrava
Chci přispět
Bankovní spojení
88232761 / 0100
Komerční banka

VÍCE INFORMACÍ

Hlášení z X. Dolnoslezských onkologických her ve Wroclavi

19.6.2017

2.-4.června 2017 jsme s dětmi z FN Ostrava vyrazili do Wroclawi na 10. ročník Olympijský her onkologických dětí. V pátek jsme si prohlédli nádhernou ZOO a v sobotu děti soutěžily na Olympijském stadionu v běhu, skoku do dálky, hodu kriketovým míčkem, plavání, ping-pongu a badmintonu.

Mimo to byl pro děti připraven nádherný doprovodný program, olympijské taxi terénními vozy a motorkami, skákací hrady, obří bublifuky, soutěže, malování na obličej, vodní sprcha a mnoho dalšího. Celkem se zúčastnilo 100 dětí z České republiky, Slovenska a Polska. Některé disciplíny si mnohé děti zkusily poprvé v životě, někteří měli zdravotní problémy, někteří byli dokonce po chemoterapii.

Před všemi se skláníme a patří jim náš veliký obdiv, že se nevzdali a bojovali ze všech sil. Naši největší hvězdou byl Radim K. Získal tři medaile které ho stály hodně moc sil, ale zvládl to!!! Jsou to naši super rváči, všichni - i ti Vaši!!!!!!!:)))

Celý úžasný výlet jsme zakončili večerním zhlédnutím nádherné vodní zpívající fontány. Moc děkujeme všem sponzorům za krásné sportovní oblečení pro děti, trička pro mamky, dárečky pro děti a finanční výpomoc. Všechno to by se taky neobešlo bez naší super Míši a ostatních organizátorů, takže za všechny děti a rodiče MOOOOOOOC děkujeme!!!!

 

PS:..do Ostravy jsme dovezli 13 medailí:)))

 

Fotogalerie: http://www.haima-ostrava.cz/cz/fotogalerie/54-x-rocnich-dolnoslezskych-onkologickych-her-pro-deti-a-mladez.html


Zpět

Bankovní spojení 88232761 / 0100 Komerční banka

Kontaktujte nás

Michaela Češková
ředitelka

17. listopadu 1790
708 52 Ostrava - Poruba

Tel. 604 145 911
info@haima-ostrava.cz