Haima Ostrava, z.s.
Klinika dětského lékařství FN Ostrava

Fakultní nemocnice Ostrava
Chci přispět
Bankovní spojení
88232761 / 0100
Komerční banka

VÍCE INFORMACÍ

Partneři v roce 2024

Být s rodinami v jejich těžké chvíli, podpořit je jak psychicky tak finančně, vyslechnout je a dát jim naději, zpříjemnit dlouhodobý pobyt v nemocnici a mnohem víc. To vše můžeme dělat jen díky silným a stabilním partnerům. Děkujeme, že jste v tom s námi.

 

Na kole dětemDěkujeme Nadační fond Josefa Zimovčáka - Na kole dětem za dlouhodobou spolupráci a podporu. Děkujeme, že jste tu pro nás, že jste součástí naší HAIMÁCKÉ rodiny. Každé otočení pedálu, každý natažený sval, každý ujetý kilometr... to vše děláte pro vážně nemocné děti a jejich rodiny, které, podobně jako Vy, vynakládají obrovské úsilí, aby zdárně dojely do svého cíle. Cíle jménem UZDRAVENÍ. A za to Vám patří obrovské díky.
Hitrádioorion Děkujeme HitrádioOrion za Vaši péči, mediální podporu i charitativní akce, které děláte ve prospěch našeho spolku. Přinášíte našim vážně nemocným dětem tolik radosti a dobré nálady. A nám jistotu, že se na Vás můžeme spoléhnout. Jsme Vám nesmírně vděční. Děkujeme.7. ZŠ FM Děkujeme 7. Základní škola Frýdek-Místek

za Vaši vstřícnost a dlouhodobou spolupráci. Jsme nesmírně vděční, že své žáky vedete k myšlence pomoci potřebným. Speciální poděkování patří paní učitelce Monice Prokopové, Bohuslavě Romanové a ostatním učitelům, za Vaše laskavé srdce, obětavost a trpělivost s přípravou celé vernisáže. V neposlední řadě děkujeme všem rodičům a přátelům školy za účast. Ačkoli vážně nemocné děti a jejich rodiny osobně neznáte, přesto pomáháte.GJBČTDěkujeme Gymnázium Josefa Božka v Českém Těšíně

Dvě školy. Dva silní partneři. A spoustu rodičů, studentů, žáků a přátelů školy, kteří neváhají a s radostí podporují náš spolek a potažmo rodiny vážně nemocných dětí léčících se na KDL FNO. Za všechny akce, výstavy, veletrhy, blešáky moc a moc děkujeme.

 

 

Děkujeme Colours Production nesmírně si vážíme Vaší podpory. I v této náročné době, která nepřeje kulturním akcím, jste neváhali a pokryli část našich provozních nákladů. Kromě toho nás "zásobujete" cennými manažerskými radami a neúnavně nás posouváte dál (ať už v oblasti PR, managementu, marketing atd). I za to Vám z celého srdce děkujeme.

 

 

Děkujeme iNNOGY za Vaši energii, kterou nám poskytujete ve formě pravidelných finančních příspěvků. Děkujeme za všechny akce, které s takovým nadšením a radostí organizujete mezi svými zaměstnanci ve prospěch našeho spolku.  Moc si Vaší stálé přízně vážíme. 

Rappa Děkujeme Rappa za věnování spousty úžasných hraček určených pro vážně nemocné děti léčící se na Klinice dětského lékařství FNO. Děkujeme také za nabídnutí skvělých nákupních cen u ostatních hraček. Jsme za Vaši spolupráci a podporu nesmírně vděční. Děkujeme.LavandiaDěkujeme Levandulová farma z jižní Moravy za zásobování báječnými levandulovými výrobky. S každou limonádou, polštářkem či čokoládou předáváme také kousek slunce, dobré nálady, úžasné vůně a Vaší podpory. A věřte nám, naše hospitalizované děti a jejich rodiče tu energii cítí. Děkujeme.

 

 

Rotary Club Ostrava International - děkujeme, že Vás máme.

Co ti je s.r.o. - Děkujeme Štěpánovi Kozubovi, Jirkovi Krhutovi a Báře Kanyzové za zorganizování benefičního koncertu O(n)KOLO JAVORNÍKU, jehož výtěžek šel v náš prospěch. Děkujeme za úžasný hudební zážitek a za Vaši trvající podporu.

Projekt "Tvůrčí středy pro vážně nemocné děti z MSK v roce 2023" je spolufinancován z prostředků Moravskoslezského kraje v rámci programu "Program podpory činností v oblasti rodinné politiky, sociálně právní ochrany dětí a navazujících činností v sociálních službách na rok

Děkujeme i všem dalším partnerům, se kterými jsme měli nebo máme tu čest spolupracovat. Bez Vaší podpory bychom nemohli poskytovat komplexní péči rodinám onkologicky a chronicky nemocných dětí léčících se ve FN Ostrava.

Děkujeme!

Bankovní spojení 88232761 / 0100 Komerční banka

Kontaktujte nás

Michaela Češková
ředitelka

17. listopadu 1790
708 52 Ostrava - Poruba

Tel. 604 145 911
info@haima-ostrava.cz